Přidejte se

Firemní spolupráce

Firemní spolupráce

Úspěšnost firem se dnes již neposuzuje jen podle finančního zisku, ale také podle toho, jak podporují ostatní. Vážíme si toho, že přibývá „společensky odpovědných firem“ a že řada z nich spolupracuje právě s námi. Společenská odpovědnost (Corporate Social Responsibility – CSR) není pouze o filantropii firmy. Jedná se i o investici do rozvoje lidských zdrojů a růstu  z dlouhodobého hlediska. Společenská odpovědnost není pro nás jen jednostrannou finanční pomocí za strany firmy, ale vnímáme ji jako oboustrannou spolupráci, která má lidský přesah. Rádi i vaší firmě pomůžeme pomáhat. 

Proč se s vaší firmou zapojit?

  • posílíte společenskou odpovědnost (CSR) vaší firmy
  • dáte najevo, že vám záleží na lidech a ujistíte své zaměstnance, že jsou součástí „dobrých věcí“
  • zlepšíte interní i externí důvěryhodnost a stanete se firmou s lidskou tváří
  • pomůžete smysluplně tam, kde je to opravdu potřeba
  • zlepšíte vztahy se zaměstnanci a zaměstnankyněmi a podpoříte zdravou kulturu v týmu
  • přispějete k rozvoji jejich sociálních dovedností

Související aktuality

Kdo vám pomůže pomáhat?

Spolupráci s firmami má u nás na starost Renáta. Baví ji propojovat svět businessu a nezisku. Společně s ní najdete takovou formu spolupráce, která bude v souladu s vaší firemní kulturou a firemní vizi, a zároveň se stanete součástí smysluplných projektů. Na dobro jsme experti.

Renáta Benešová Chlebková

CSR - spolupráce s firmami
+420 734 366 232
renata.chlebkova@adra.cz

Řekli o nás

Matěj Keka

Projektový manažer, Unilever Future Leaders Program Trainee

Už od počátečního hovoru s paní Chlebkovou naše spolupráce s Adrou probíhala na opravdu profesionální a přátelské úrovni. Nám se tak díky tomu podařilo za obrovského přičinění a skvělé práce pana Koláčka a paní Chlebkové vykopnout pilotní projekt tzv. „Hovory se seniory“, kdy naši zaměstnanci volají s osamocenými seniory. Projekt je obrovským úspěchem a my máme v plánu ho rozšířit v rámci naší firmy dále.

Linda Vavříková

Vedoucí Nadace Slevomat a dárkových produktů

Ve Slevomatu se dlouhodobě snažíme podporovat projekty, které pomáhají seniorům. Přestože záběr Adry je daleko širší, vždy se nám daří vybrat zajímavé a smysluplné sbírky, na které můžeme upozornit a pomoci na ně vybrat finance. ADRA o.p.s. je jedním z našich nejdůležitějších partnerů, velice si vážíme naší spolupráce, profesionální komunikace, transparentnosti a pozitivních dopadů činnosti Adry na společnost.

Lucie Holubová Krajcová

ALZA, CSR Specialist

Společenská odpovědnost firem se stává stále důležitějším a skloňovanějším tématem. Toho jsme si dobře vědomi i v Alza.cz, proto rádi spolupracujeme s ověřenými organizacemi jako je například právě ADRA, která je také součástí našeho projektu Souhvězdí pomoci. Společně tak můžeme pomáhat lidem, jejichž život nebo majetek je ohrožen, žijí v osamění, chudobě a nouzi

Lucie Velcerová

Kentigen

S Renátou z ADRA se znám již několik let a s radostí mohu říct, že naše spolupráce stále trvá a jen sílí. U nás v Kentigenu oceňujeme především možnost praktického zapojení. Kromě skvělého pocitu ze zapojení dostanete také praktický výstup, rozvoj soft-skills a někteří kolegové vám doslova rozkvetou před očima. Pokud hledáte akci, která má smysl a zároveň vás obohatí, ADRA s Renátou jsou ta správná volba.

Děkujeme našim partnerům a firemním dárcům.

S kým spolupracujeme?

Spolupracujeme s desítkami firem po celé republice – od malých živnostníků, přes střední firmy až po nadnárodní společnosti. Podívejte se, kdo jsou naši partneři a firemní dárci.

Zavřít