Pojďte k nám do ADRA týmu

Pojďte dělat práci, která má skutečně smysl a která vás bude bavit! Přidejte se do týmu ADRA. Nabídněte nám své nadšení, schopnosti a zkušenosti a my vám poskytneme zázemí respektované neziskové organizace, příjemný tým lidí nadšených pro věc a možnost pomáhat milionům lidí na celém světě!

Volná pracovní místa

Je nám líto, v tuto chvíli nenabízíme žádné volné pracovní pozice. To se ale může brzy změnit! Prozatím se můžete zapojit třeba dobrovolnicky nebo k nám přijít na stáž.

stáže a dobrovolnictví

Chcete získat zkušenosti z prostředí neziskové organizace? Něco nového se naučit a pomoci lidem v nouzi? Přijďte k nám na stáž! Přivítáme u nás studenty a studentky všech oborů, hlavní je zájem o humanitární a rozvojovou problematiku a chuť přispět k dobré věci. Zjistíte, jak připravujeme projekty od žádosti po realizaci, zapojíte se do našich aktivit a dáme vám příležitost vyzkoušet si vaše schopnosti v praxi.

Proč právě k nám

  • je tu skvělá parta odborně zdatných a vzájemně se podporujících lidí
  • naše názory, nápady a podněty jsou slyšeny
  • máme fajn benefity
  • jsme na stejné vlně a pomoc lidem v nouzi má pro nás hluboký smysl
  • prací a vzděláváním rosteme lidsky i odborně
  • usilujeme o zajištění rovných příležitostí pro všechny stávající i potenciální pracovníky a pracovnice, bez ohledu na věk, zdravotní postižení, rodinný stav a situaci, barvu pleti, etnický původ, národnost, náboženství nebo přesvědčení, pohlaví, sexuální orientaci a další nesouvisející kritéria
  • sídlíme v domě se zahradou a když je hezky, obědváme venku

A jak to vidí naši lidé

Na koho se obrátit

Komunikaci se zájemci a zájemkyněmi o práci či stáž má u nás na starosti Ivana. Pokud jste nenašli vhodnou nabídku a přesto se chcete stát součástí našeho týmu, neváhejte se na ni obrátit. Třeba zjistíme, že hledáme právě vás. Přehled našich volných pracovních pozic najdete také na Jooble.

Ivana Hladíková

HR manažerka
+420 602 155 268
ivana.hladikova@adra.cz

Zavřít