ADRAběh

adraběh

ADRAběh je naší tradiční benefiční akcí na podporu lidí v nouzi doma i v zahraničí. V minulosti jsme již symbolicky běželi třeba do Mali, Sýrie nebo na Mys Dobré naděje, běželi jsme pro radost dětí i proti samotě seniorů. Zatím poslední ročník ADRAběhu v květnu 2024 nesl podtitul Nekonečný příBĚH pomoci. Společně jsme vyběhli celkem ve 12 městech a rekordní výtěžek 513 000 Kč putoval na podporu dobrovolnictví.

Společně jsme již pomohli...

dětem

seniorkám a seniorům

nemocným lidem

hendikepovaným

Časté dotazy

Co znamená virtuální běh?

„Virtuální běh“ neznamená, že poběžíte „jen jako“. Tímto pojmem se označují běžecké výzvy či závody, do kterých se registrujete online, probíhají za daných podmínek a v určeném termínu. Registrovaní běžci ale neběží všichni pohromadě, ale mohou si vybrat, kde a jak běh absolvují. Stejně je to i v případě ADRAběhu. K účasti se přihlásíte na uvedeném odkazu, zaplatíte startovné a v daném termínu můžete vyběhnout (či vyjít) na podporu dobré věci.

Jak soutěžit o ceny?

Pokud rádi závodíte,  naběhané či nachozené kilometry můžete zaznamenávat na svůj závodnický profil, který se vám automaticky vytvoří při registraci. Vítězem či vítězkou ve své kategorii (žena, muž, dítě) se stává ten, kdo v daném termínu uběhne či ujde nejvíce kilometrů. Pro vítěze máme vždy připraveny i věcné ceny od našich partnerů.

Na co putuje výtěžek z ADRAběhu?

Výtěžek ze startovného ADRAběhu putuje na podporu lidí v nouzi, ať již v zahraničí (v minulosti např. v Mali či Sýrii) nebo v Česku (podpora dobrovolnictví u osamělých seniorů, nemocných, dětí atd.).

Jak se mohu přihlásit?

Registrace jsou spuštěny vždy měsíc před začátkem ADRAběhu. Registruje se prostřednictvím formuláře na webu našeho partnera Rozběháme Česko. V rámci registrace vyplníte potřebné údaje, vyberete si svou kategorii (žena, muž, dítě) a zda chcete běžet pouze „virtuálně“ nebo se zúčastníte i některého ze společných běhů. Pak už jen kartou či převodem zaplatíte startovné a je to. 

aktuality o adraběhu

Jak vypadal ADRAběh 2024

běželi s námi v roce 2024

Partneři ADRAběhu 2024

Zavřít