ADRAběh 2023

adraběh 2023

Zapojte se do letošního ADRAběhu s mottem Běžím pro radost a podpořte děti v dětských domovech, malé pacienty v nemocnicích, děti ze sociálně slabších rodin, ale i další potřebné lidi v České republice, kterým naše dobrovolnice a dobrovolníci dělají radost.

Společně pomůžeme...

dětem

seniorkám a seniorům

nemocným lidem

hendikepovaným

jak adraběh funguje?

Zapojit se můžete virtuálně a sbírat kilometry kdykoliodkudkoli, a zároveň se s námi můžete potkat na některém z 12 plánovaných společných výběhů napříč republikou! Budeme rádi, když s námi budete sdílet své fotografie a výsledky. Běžci či chodci s největším počtem naběhaných a nachozených kilometrů se můžou těšit na ceny od našich partnerů.

jak vypadal minulý ročník ADRAběhu? Prohlédněte si fotogalerii:

Byla to nádhera. Ráda se účastním všech akcí, které v domově pořádají. Ale do přírody vyjdu nejraději – v lese jsem vyrůstala a dnes v lese jsem. A když si u toho člověk může ještě hezky popovídat… Většina mladých v dnešní době kouká jen do počítače a do televize. Koneckonců jak ti staří u nás. Ale je to důležité, vyjít ven a potkávat se, aby člověk neskončil na psychiatrii.
– Zdenka, klientka Domova pro seniory Háje a účastnice ADRAběhu 2022

Chcete podpořit dobrovolnictví jinak?

Běh ani procházky nejsou vaší parketou, ale myšlenka dobrovolnictví je vám blízká? Podpořte sbírku a zajistěte tak osamělým lidem společnost našich dobrovolnic a dobrovolníků.

aktuality o adraběhu

Partneři

Zavřít