Pojeďte s námi na mys!

Dojeďte na mys Dobré naděje na elektrokole, kole nebo elektromobilem a udělejte něco pro své zdraví a planetu. A nejen to. Svou účastí zároveň podpoříte humanitární projekty ADRA v Africe. Cesta je daleká, je to rovných 16 825 km, proto se přidejte k nám a pomozte nám dojet do cíle. Zvládneme dojet i zpět do České republiky a dovézt si kus tolik potřebné naděje s sebou? 

O co jde?

ADRA eDrive je jedinečná benefiční akce spojená s elektromobilitou. Elektromobily, na elektrokolech či kolech společně s vámi symbolicky dojedeme až na mys Dobré naděje v Africe. Afrika je velice řídce pokrytá nabíjecími stanicemi, to nám ale nebrání ji procestovat alespoň virtuálně. Má totiž veliký potenciál ve využití slunce pro výrobu elektrické energiePojďme společně ukázat, že nejen elektromobilem lze dojet až na nejjižnější cíp Afriky. 

Komu tím pomůžete?

Svou čistou jízdou podpoříte humanitární projekty organizace ADRA v Africe. V nigerském městě Ouallam se získané finance použijí na vybudování školních tříd pro malijské i místní děti, ale také na vybudování hlubinného vrtu, který zajistí pro zdejší obyvatele dostatek pitné vody. V Zambii peníze použijeme na pomoc v prevenci šíření onemocnění covid-19. Konkrétně zajistíme různá školení a ochranné pomůcky. Také se zde budeme podílet na pomoci v oblasti obživy – distribuci semen na založení zahrádek či hospodářských zvířat, jako jsou kozy a slepice. 

Jak můžete dojet až na mys Dobré naděje?

  • Zaregistrujte se od 1. května 2021.
  • Zvolte si počet kilometrů, které chcete ujet, a uhraďte startovné.
  • Vytiskněte startovní číslo a připevněte ho na svůj dopravní prostředek, ať už je to elektroautomobil, elektrokolo či obyčejné kolo.
  • Vyrazte na cestu, kamkoliv to máte rádi, a to mezi 20. a 30. květnem
  • Vyfoťte se při jízdě a nasdílejte vaši fotku s hashtagem #jedunamys.

Dohromady hodláme ujet 33 650 km, tedy cestu na mys Dobré naděje a zpátky.

Děkujeme, že svými kilometry pomáháte s námi.

Loni jsme doběhli do Mali, dojedeme letos na mys?