Hledáme dobrovolníky!

Chcete se podílet na organizaci oblíbeného charitativního běhu a setkat se třeba se Sašou Rašilovem nebo Ondřejem Moravcem? Získat zajímavou zkušenost a poznat fajn lidi?

Pak hledáme právě vás! Jako poděkování od nás získáte tričko ADRAběh a malý dárek.

 

ADRA běh se koná v neděli 22. září na Ladronce, MINI SDG RACE bude trvat od cca 11:00 do 13:00. Jdete do toho s námi?

Jak se můžete zapojit?

– v dětském koutku (malování na obličej, plackovačka, kreslení apod)

– na trati, při přípravě akce (stavění stanů, příprava před akcí, občerstvovací stanice)

– v rámci MINI SDG RACE (viz info níže)

MINI SDG RACE – podrobnosti pro zájemce – dobrovolníky: 

Hledáme 4 dobrovolníky, kteří by rádi pomohli s přípravou MINI SDG RACE na ADRAběhu pro lepší svět pod záštitou OSN. Na ADRAběhu běžíme za šest Cílů udržitelného rozvoje (kvalitní vzdělání, zdraví a kvalitní život, rovnost mužů a žen, konec hladu, zajištění pitné vody a důstojné práce pro všechny), které ADRA naplňuje v rámci humanitárních projektů.

V rámci MINI SDG RACE, jakožto doprovodné aktivity k běhu, si účastníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet, jakým problémům musí lidé, kteří žijí v zemích přijímajících rozvojovou pomoc čelit. Každé ze 6 stanovišť bude reprezentovat jeden Cíl a zároveň jeden projekt Adry. Na účastníky čekají úkoly jako například přenášení „džbánu s vodou na hlavě“ a další.

A co je konkrétně úkolem dobrovolníka? Představit účastníkům krátce daný Cíl udržitelného rozvoje a povědět jim něco k projektům Adry a spojení s daným Cílem (podklady dodáme).

——

V případě zájmu nám napište na kristyna.hejzlarova@adra.cz. Více informací o akci na www.adrabeh.cz.