Všechny akce a události v partnerských městech, kterých se účastníme, nás stojí mnoho času a energie. V případě charitativního závodu „100proAdru“ to platí o to více, protože se jedná o in-line závod na vysoké úrovni. Letos se našemu Dobrovolnickému centru ADRA Frýdek-Místek a spolupořadateli akce, společnosti Japa Sport, nepodařilo sehnat dostatek sponzorů a partnerů, aby se akce mohla uskutečnit.

Všechno zlé je pro něco dobré, platí to i pro závod 100proAdru. Velice se těšíme na příští rok, všem sportovcům z Frýdku-Místku, kteří myslí i na druhé, to vynahradíme. Vypadá to, že příští rok se uskuteční běžecký závod ve spolupráci s Klubem Českých turistů. Dále máme v plánu i program na odpoledne, jehož součástí by mohlo být i vystoupení známých kapel.

V současné době hledáme sponzory a partnery. I váš zaměstnavatel nebo vaše firma může být hlavním sponzorem nebo menším partnerem akce. Chcete-li přiložit ruku k dílu a podílet se na organizaci závodu 100proAdru, kontaktujte pana Bc. Jakuba Nykla (tel. č.: 739 855 100, e-mail: info@japasport.cz).