Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

ADRA obchod a kontejnery na oblečení Frýdlant nad Ostravicí

Máte doma nepotřebné oblečení či potřeby do domácnosti? Chcete podpořit mezilidskou pomoc ve vašem městě? Darujte zachovalé věci do našeho charitativního ADRA obchodu ve Frýdlantu nad Ostravicí. Ulehčíte planetě a podpoříte činnost Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek. Těšit se můžete na příjemné prostředí a originální kousky. Z prostředků získaných z prodeje financujeme a rozvíjíme naše dobrovolnické aktivity.

Kromě oblečení můžete darovat obuv, knížky, hry, CD, plyšáky, hrnce, talířky, příbory, povlečení, deky, zkrátka cokoliv z domácnosti, co už nepotřebujete, ale druhým by mohlo ještě dobře posloužit. Vše můžete dovézt do našeho obchodu vždy v otevírací době.

přijďte nás navštívit

ADRA obchod Frýdlant n. O.

Adresa
Hlavní 84
739 11 Frýdlant n. Ostravicí

Otevírací doba
PO-ČT: 9:00 – 16:00
PÁ: 9:00 – 14:00

kontejnery na oblečení a kde je najdete

Nehodí se vám otevírací doba charitativního obchodu? I na to máme řešení! Oblečení můžete darovat prostřednictvím našich ADRA kontejnerů na textil. Věci darované do kontejneru musí být čisté a ideálně zabalené v igelitových taškách či pytlích. Oblečení z kontejnerů se třídí, část putuje do našich charitativních obchodů, část do sociálních šatníků a zbývající část se recykluje.

na koho se obrátit?

Na vaši návštěvu se těší Pavla Grzonková, vedoucí ADRA obchodů. Obracet se na ni můžete i v případě, že chcete darovat např. nábytek a další objemné věci.

vedoucí obchůdků

Pavla Grzonková

Vedoucí ADRA obchodů a koordinátorka ADRA sociálních šatníků
+420 602 688 416
pavla.grzonkova@adra.cz

Zavřít