Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

Charitativní ADRA obchody a kontejnery ve Frýdku-Místku

Máte doma nepotřebné oblečení či potřeby do domácnosti? Chcete podpořit mezilidskou pomoc ve vašem městě? Darujte zachovalé věci do našich charitativních ADRA obchodů ve Frýdku-Místku. Ulehčíte planetě a podpoříte činnost Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek. Těšit se můžete na příjemné prostředí a originální kousky. Z prostředků získaných z prodeje financujeme a rozvíjíme naše dobrovolnické aktivity.

Kromě oblečení můžete darovat obuv, knížky, hry, CD, plyšáky, hrnce, talířky, příbory, povlečení, deky, zkrátka cokoliv z domácnosti, co už nepotřebujete, ale druhým by mohlo ještě dobře posloužit. Vše můžete dovézt do našich obchodů vždy v otevírací době, případně do Sociálního šatníku ADRA ve Frýdku-Místku na ulici Hasičské. Provozní doba SŠ je shodná s našimi obchody.

přijďte nás navštívit

ADRA obchody Frýdek-Místek

ADRA obchod Radniční
Radniční 1242
Frýdek

ADRA obchod Slezská
Slezská 3151
Frýdek

ADRA obchod Hlavní
Hlavní 2326
Místek

Otevírací doba
PO-ČT: 9:00 – 16:00
PÁ: 9:00 – 14:00

Otevírací doba
PO-ČT: 9:00 – 16:00
PÁ: 9:00 – 14:00

Otevírací doba
PO-ČT: 9:00 – 16:00
PÁ: 9:00 – 14:00

kontejnery na oblečení a kde je najdete

Nehodí se vám otevírací doba charitativních obchodů? I na to máme řešení! Oblečení můžete darovat prostřednictvím našich ADRA kontejnerů na textil. Věci darované do kontejneru musí být čisté a ideálně zabalené v igelitových taškách či pytlích. Oblečení z kontejnerů se třídí, část putuje do našich charitativních obchodů, část do sociálních šatníků a zbývající část se recykluje.

na koho se obrátit?

Na vaši návštěvu se těší Pavla Grzonková, vedoucí ADRA obchodů. Obracet se na ni můžete i v případě, že chcete darovat např. nábytek a další objemné věci.

vedoucí obchůdků

Pavla Grzonková

Vedoucí ADRA obchodů a koordinátorka ADRA sociálních šatníků
+420 602 688 416
pavla.grzonkova@adra.cz

Zavřít