Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

ADRA obchod v Třinci

Máte doma nepotřebné oblečení či potřeby do domácnosti? Chcete podpořit mezilidskou pomoc ve vašem městě? Darujte zachovalé věci do našeho charitativního ADRA obchodu ve Třinci. Ulehčíte planetě a podpoříte činnost Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek. Těšit se můžete na příjemné prostředí a originální kousky. Z prostředků získaných z prodeje financujeme a rozvíjíme naše dobrovolnické aktivity.

Kromě oblečení můžete darovat obuv, knížky, hry, CD, plyšáky, hrnce, talířky, příbory, povlečení, deky, zkrátka cokoliv z domácnosti, co už nepotřebujete, ale druhým by mohlo ještě dobře posloužit. Vše můžete dovézt do našeho obchodu vždy v otevírací době.

přijďte nás navštívit

ADRA obchod Třinec

Adresa
1. Máje 495
739 61 Třinec

Otevírací doba
PO-ČT: 8:30 – 15:30
PÁ: 8:30 – 14:00

kontejnery na oblečení a kde je najdete

Nehodí se vám otevírací doba charitativního obchodu? I na to máme řešení! Oblečení můžete darovat prostřednictvím našich ADRA kontejnerů na textil. Věci darované do kontejneru musí být čisté a ideálně zabalené v igelitových taškách či pytlích. Oblečení z kontejnerů se třídí, část putuje do našich charitativních obchodů, část do sociálních šatníků a zbývající část se recykluje.

na koho se obrátit?

Na vaši návštěvu se těší Jana Bartulcová, vedoucí ADRA obchodu. Obracet se na ni můžete i v případě, že chcete darovat např. nábytek a další objemné věci.

Jana Bartulcová

Vedoucí ADRA obchodu a koordinátorka ADRA sociálního šatníku
+420 731 336 508
jana.bartulcova@adra.cz

Zavřít