Je začátek nového roku a ani dobrovolníci ze Studentského dobrovolnického klubu ADRA nelení a uskutečnili svou první akci v roce 2017. Celí natěšení a plní očekávání se vydali do jejich již známého zařízení Beskyd – domova se zvláštním režimem. Již u vchodu je přivítali milí a nedočkaví uživatelé. A že jich nebylo málo. J  A tak se všichni dali do práce – vyráběli společný kalendář na rok 2017. Dobrovolníci pomáhali uživatelům a tak každý nakreslil obrázek pro jeden měsíc. Postupně vznikl krásný malovaný kalendář.

S domovem Beskyd již naše Dobrovolnické centrum spolupracuje od 1.12.2010. Do tohoto zařízení nechodí pouze dobrovolníci ze Studentského dobrovolnického klubu ADRA, ale také dobrovolníci, kteří si chodí s uživateli jen tak popovídat, přečíst knihu či zahrát společenské hry. V roce 2016 do zařízení chodili 4 dobrovolníci, kteří celkem odpracovali 86 dobrovolnických hodin. Moc jim děkuji.

Do Domova se zvláštním režimem hledáme nové dobrovolníky. Pokud budete mít o tuto dobrovolnickou činnost zájem, neváhejte a kontaktujte hlavní koordinátorku programu Irenu Blablovou, na tel. čísle 739 320 717 nebo na e-mailu irena.blablova@adra.cz.