Rok se s rokem sešel a my si opět připomínáme lidskou laskavost, a to prostřednictvím Mezinárodního Dne laskavost. Tento den připadá na 13. listopadu a my v dobrovolnickém centru ho máme neodmyslitelně spojený se začátkem akce Dárek pro = Radost pro všechny.

Taky se vám zdá, že je to nedávno co jsme odstrojili vánoční výzdoby v našich domovech, a už je opět vytahujeme z krabic z půdy, garáží nebo sklepů? Předvánoční čas se kvapem blíží a my v něm díky dárku pro druhé můžeme vykouzlit úsměv na tváři osamělým seniorům, osobám se zdravotním postižením žijícím v zařízeních sociálních služeb nebo vlastních domácnostech a také dětem.

Budeme rádi za vaše zapojení do krásného projektu. Dárky  od vás pro druhé budeme shromažďovat u nás v dobrovolnickém centru na ulici Radniční 1242 ve Frýdku vždy v otevírací době ADRA obchodu (PO-ČT 9:00-16:00; PÁ 9:00-14:00). Dárečky můžete zabalit, ale prosím nezalepovat, abychom je mohli následně roztřídit. Sběr dárků bude ukončen v pondělí 5. prosince. My se následně postaráme o to, aby dárečky doputovaly tam, kam kde bude potřeba.

A nezapomeňte, potěšit můžete i malými drobnostmi jako jsou například ponožky, čaje, svíčky, mýdla, deky nebo ručně vyrobeným či namalovaný přáníčkem.

Už nyní se těšíme na první dárečky od vás, které udělají velkou radost. 

Rozdávejte radost společně s námi.