Charitativní ADRA obchody slouží jako sběrná místa pro vaše upečené výrobky, ať už slané či sladké, které jsou určeny pro zdravotníky v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Akce stále probíhá a cukroví můžete přinést naposledy v pondělí 20. prosince v otevírací době charitativního ADRA obchodu v době od 9:00 do 16:00 hodin. Následně PEČEME S VÁMI opět spustíme od ledna 2022. Neváhejte a také se zapojte do akce PEČEME S VÁMI.

Děkujeme nejen všem jednotlivcům ale také skupinám, kteří se do akce zapojili a vyjádřili tak podporu zdravotnickému personálů.

Velké díky patří hokejistům z HC Frýdek-Místek, za zapojení se do této akce. Hokejisté napekli pro zdravotníky vánoční cukroví, záviny, bábovku a také koláče.

Všechny výrobky jsme ještě tentýž den dovezli do nemocnice na covidové oddělení. Jsme velmi rádi, že se do pečení pro zdravotníky zapojujete a můžeme společně zdravotnickému personálu v nemocnici zpříjemnit každodenní práci. Dobroty si převzala vrchní sestra oddělení a byla velmi vděčná za podporu ze strany veřejnosti a soudržnost, která jim v těchto nelehkých dnech dodává sílu.

Děkujeme všem, pekařům a pekařkám, kteří se doposud do pečení pro zdravotníky zapojili.