Společnost BROSE z Kopřivnice, která je hlavním partnerem dobrovolnického programu pro děti s poruchou autistického spektra, darovala našim dobrovolníkům vstupenky na jimi organizovanou hudební akci v Rožnově pod Radhoštěm.

Naši dobrovolníci si akci užili i přes nepřízeň počasí, o čemž svědčí vysmáté obličeje na fotografiích. Vážíme si toho, že pomoc společnosti BROSE není pouze na finanční rovině, ale také na té lidské. Protože o tom přeci pomoc je. O lidech.

„S dobrovolníky jsme dorazili na začátek koncertu Michala Hrůzy s jeho kapelou. Vmísili jsme se do davu a za chvíli si uvědomili, že jsme se stali jeho součástí. Zpívali a pohupovali jsme se s ostatními účastníky této skvělé akce. Poté přišel na řadu Tomáš Klus. Ten nás všechny roztančil a jeho dobrá nálada a energie se z něj přenesla na všechny přítomné. Myslím, že v té chvíli nedokázal nikdo klidně sedět. Naštěstí předpověď počasí na tento sobotní den, která hlásila vydatný déšť, se nevyplnila a prohnala se nad námi jen malá přeháňka. Nikoho z nás ale neodradila, abychom si společně užili úžasný večer.“
Jiřka, koordinátorka dobrovolníků

Děkuje za možnost účasti pro naše dobrovolníky, kteří si to náramně užili.