Možná se vám také někdy stává, že se vám nelíbí některé věci ve vašem okolí. Velkou změnu ve společnosti jste jistě již zaznamenali v mezilidských vztazích, v otázce bydlení, zaměstnání, vnímání kvality života člověka.

V Dobrovolnickém centru ADRA Frýdek-Místek se snažíme podpořit právě dobré mezilidské vztahy. Pocit osamocení některých lidí není neřešitelným problémem. Osamělostí často trpí senioři, osoby se zdravotním postižením, prostě všichni ti, kteří mají ztížené podmínky pro péči o své současné vztahy či nalezení nových vztahů. Proto vytváříme v DC ADRA dobrovolnické programy, jejichž cílem je vytvářet nové vztahy sice „umělou“ cestou, ale neznamená to, že tyto vztahy mají menší hodnotu, ba naopak, jsou velmi cenné.

Možná, že i právě vy máte v současné době čas, chuť, ale hlavně dobrou vůli k pomoci druhému člověku. Možná, že máte ve svém okolí člověka, který by rád pomáhal společně s vámi …

Pokud se chcete dozvědět bližší informace o tom, jak i vy můžete pomáhat, jak se stát dobrovolníkem, budeme rádi, když se nám ozvete. Zpříjemněte život svůj, ale i život někoho ve vašem okolí.

 

Bc. Alice Šavrdová, koordinátor dobrovolníků

Tel.: 731 129 131

e–mail: alice.savrdova@adra.cz