Jak jste běželi proti samotě ve Frýdku-Místku

Letošní ADRAběh 2022 s podtitule Běžím proti samotě je za námi a tak se pojďme společně ohlédnout, jak jste běže proti samotě ve Frýdku-Místku.

Okolo vodní nádrže Olešná se běželo/šlo na 5 km dlouhé trati, která byla po prvotních peripetiích upravena tak, aby nedošlo k úrazu některého ze závodníků. I přes komornější atmosféru věříme, že jste si to společně s námi užili i díky slunečnému počasí, které nás provázelo v průběhu celého odpoledne.

Ještě jednou děkujeme vám všem, kteří jste se ADRAběhu 2022 účastnili a vytvořili tak pěknou atmosféru jednoho čtvrtečního odpoledne. Vaší podpory si velmi vážíme a těšíme se zase někdy příště.

Poděkování patří také Hospůdce u Toma, která si připravila pro všechny účastníky pozornost v podobě nápoje.

Speciální poděkování patří také HC Frýdek-Místek za zapůjčení maskota Freddyho, který na startu závodu potěšil nejednu dětskou dušičku, ale také dospělé. Všem ADRAběžcům byla jako poděkování za podporu dobré věci darována vstupenka na hokejové utkání HC Frýdek-Místek.

Naše ADRAběžce podpořila také společnost Bombus energy, která darovala energetické tyčinky pro všechny účastníky organizovaného výběhu.

Děkujeme SPORTPLEX Frýdek-Místek  za poskytnutí prostor pro organizaci výběhu okolo Olešné.

Běhu a chůzi zdar!