To, že je plesová sezóna v plném proudu vědí především naši milí dobrovolníci. Ti začátek tohoto roku prožívají velmi aktivně. Dobrovolníci z Hospice se v pátek 10.2. zúčastnili Valentýnského plesu, který se konal ve vestibulu tohoto zařízení.  Program pro pacienty a uživatele byl opravdu bohatý – nechyběla živá muzika, tombola a také bohaté občerstvení.

Na své si rozhodně přišli i ti, kteří navštívili III. Společenský ples příspěvkové organizace Náš svět Pržno. V restauraci „Freud“ v sobotu 11.2. v obci Ostravice hrála hudební skupina „UNIBENDIX“, nechybělo ani taneční vystoupení skupiny AKTIV. Pro všechny účastníky byla připravená bohatá tombola. Dobrovolníci tak měli možnost si s uživateli pořádně zatančit a „poblbnout“ na parketu.

Poslední ples, který dobrovolníky čekal, se konal 14.2., tedy na Valentýna. I protože se ples konal v tento významný den, jednalo se o Valentýnský ples. Uživatelé a dobrovolníci se společně mohli zaposlouchat do krásné hudby, zahrát taneční hru či vyhrát zajímavou cenu v připravené tombole.