I v Kroměříži máme spousty skvělých lidí se srdcem na dlani. Jedním z nich je naše dobrovolnice Eva, která dochází do Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka.

 „Pravidelně docházím za Terezkou a jejími kamarády, kde neustále něco vyrábíme, tvoříme, zpíváme, malujeme, ale hlavně se při tom dobře bavíme, smějeme a to je to, co náš všechny spojuje. Klienti z Barborky jsou zkrátka a dobře velice šikovní a díky naší aktivitě, která je pokaždé zaměřená na jiné téma nebo oblast, se neustále posouvají kupředu, ale co je na tom všem to nejdůležitější – nikdy neřeknou ne a jdou do toho s plným nasazením, srdcem a energií, což mě velice těší a naplňuje.“

Ať už pro seniora nebo člověka se zdravotním postižením je dobrovolník společníkem a kamarádem k nezaplacení. Velké díky proto patří všem, kteří dělají svět lepším a radostnějším místem pro nás všechny – jste skvělí.

Pokud přemýšlíte o tom, že se i Vy stanete DOBROvolníkem, ozvěte se koordinátorce dobrovolníků v Kroměříži Ivaně Šiškové, na telefonní číslo 739 592 951, nebo na e-mail: ivana.siskova@adra.cz.