Dne 12.října 2021 byl pro nás šťastným dnem. Díky pomoci z magistrátu města Frýdek-Místek jsme se s našimi volnočasovými aktivitami, realizovanými pro děti s poruchou autistického spektra, mohli přestěhovat do nádherných prostor Centra aktivních seniorů na ulici Anenská v Místku. Děti, rodiče, dobrovolníci, vedoucí… prostě my všichni z toho máme velikou radost. V této složité době jsme získali zázemí, ve kterém mohou probíhat sportovní i kreativní aktivity současně.

Děkujeme tímto také všem aktivním seniorům za přijetí ?, velmi nám to usnadnilo realizaci těchto zájmových aktivit.

Podpůrné a informační centrum pro rodiny s dětmi s autismem je jedním programů, které odborně zajišťuje Dobrovolnické centrum Adra za finanční podpory města Frýdek-Místek. Cílem programu je nejen nabídnout dětem účast v zájmových kroužcích, ale podpořit i samotné rodiče. A vlastně je toho mnohem více, můžete navštívit náš web a podívat se sami… autismus.adra.cz ?

Děkujeme také všem našim vzácným dobrovolníkům, bez kterých bychom to určitě nezvládli. Pokud by někdo ze zájemců o dobrovolnictví pocítil touhu přidat se do našeho skvělého týmu…je jistě vítán. Může volat na číslo +420 731 623 754, napsat na jirina.martinakova@adra.cz, nebo nás osobně navštívit v našem dobrovolnickém centru.

Za celý tým DC Adra

Petr Adamus