Pokud se budete chtít velikonočně naladit a navštívíte velikonoční trhy v rámci Velikonočního městečka, které pořádá Kultura F≈M na Náměstí Svobody v Místku, tak se určitě zastavte za námi. Jsme totiž také součástí dané akce. Budeme prezentovat naše dobrovolnické centru v jednom připravených stánků. Kromě toho na stánku budeme mít k prodeji věci organizace Házíme lano, z.s., která kromě jiného má i chráněnou dílnu.  Dále na stánku si budete moci zakoupit i výrobky našich kolegyň, a to Jany B a Jany Š – plátěné obaly na knížky, prostírání, látkové tulipány J, sádrové vajíčka k vybarvování atd. Budeme mít také drobné dárkové předměty a HLAVNĚ balíčky pro děti a štěstíčka 🙂, které připravila má kolegyně Gabka. Případným nákupem podpoříte naše dobrovolnické centrum.

Pamatujeme i na ty nejmenší… Máme pro ně připravený program – velikonoční dílničky :-). Mohou si vyrobit dobrovolníčka či jarní přání. Pokud nevíte, co je to dobrovolníček a nevíte, jak se vyrábí, STAVTE SE K NÁM NA STÁNEK :-).

Na místeckém náměstí nás najdete po celou dobu trvání akce, to ve čtvrtek 29.3. (15:00 – 18:00), pátek 30.3. a sobotu 31.3. (10:00 – 18:00 – oba dva dny).

Během těchto tří dní bude na náměstí nabitý hudební a kulturní program viz. tisková zpráva o velikonočním městečku.

TĚŠÍME SE NA VÁS 🙂

HK