Udělejte si dobrou kávu, čaj či kakao a pusťte se do toho. Popusťte uzdu fantazii, přivolejte na pomoc děti! Připomeňte si, jak jste dříve rádi malovali a vyráběli! Někdo složí básničku, jiný do balíčku s čajem a teplými ponožkami přiloží lístek s několika milými slovy. Lidská sounáležitost, víra v lepší zítřky, radost z dávání. Zapojte se i vy se svým malým dárečkem do akce „Dárek pro druhé=Radost pro všechny“. Inspirujte se dětmi ze Základní školy Kopřivnice – Lubina, které se do naší předvánoční akce již zapojily!

Cílem naší akce je propojovat ty, kteří chtějí pomáhat s těmi, kteří pomoc potřebují. Chybí ještě 50 dárečků, maličkostí, „radůstek“ a dopisů pro seniory v Domově pro seniory ve Frýdku-Místku, Penzionu pro seniory ve Frýdku-Místku a Hospici Frýdek-Místek, stejně tak, jako v Domově pro seniory U Kašny, Domově pro seniory U Moravy a Domově pro osoby se zdravotním postižením Barborka v Kroměříži.

Pro více informací volejte a pište, koordinátorce dobrovolníků pro Frýdek-Místek, Alici Šavrdové na tel.: 731 129 131 nebo na e-mail: alice.savrdova@adra.cz. V Kroměříži kontaktujte koordinátorku dobrovolníků Ivanku Šiškovou na tel.: 739 592 951 nebo na e-mail: ivana.siskova@adra.cz.

Zapojte se i vy, udělejte radost neznámému člověku, obdarujete tak i sebe sama.