Jsme rádi, že vám opět po roce můžeme představit krásný projekt Dárek pro druhé = Radost pro všechny. I malá věc může vzbudit velkou radost, a nezáleží, zda se jedná o svíčku, pletené ponožky, knížku, kávu či čaj nebo jinou drobnost. Udělat radost neznámému nemusí stát mnoho, ale pro druhého to může znamenat vše. Připojit můžete i vlastnoručně napsaný dopis, přání nebo obrázek namalovaný dětmi, protože fantazii se meze nekladou.

U příležitosti Světového dne laskavosti, který je právě dnes 13. listopadu, bychom rádi zahájili tento krásný projekt. Od pondělí 15. listopadu až do 3. prosince můžete do Adry přinést dárek pro druhé. Následně postupně začneme všechny dárečky od vás roznášet a rozvážet do přijímajících organizací zdravotnických a sociálních služeb abychom to do Vánoc vše stihli. Do přijímajících organizací v průběhu celého roku docházejí naši milí dobrovolníci krátit dlouhou chvíli a aktivně prožívat volný čas nejen seniorům v zařízeních a vlastních domácnostech, ale také dětem, pacientům v nemocnici a hospici nebo lidem se zdravotním postižením.

Dárečky můžete přinést kdykoli v otevírací době Charitativního ADRA obchodu, konkrétně PO-ČT 9:00-16:00 a v PÁ 9:00-14:00, který se nachází v Dobrovolnickém centru ADRA Frýdek-Místek na ulici Radniční 1242 ve Frýdku.

Pro více informaci kontaktujte koordinátorku dobrovolníků pro Frýdek-Místek, Hanu Vítovou na tel.: 734 171 307 a e-mail: hana.vitova@adra.cz.

Zapojit se mohou také obyvatelé Kroměříže a přilehlého okolí, kteří mohou dárečky donést do Charitativního ADRA obchodu v době PO-ČT 9:00-16:00 a PÁ 9:00-14:00 na adrese Riegrovo nám. 152/29 v Kroměříži.

Pro informace v Kroměříži kontaktujte koordinátorku dobrovolníků Ivanu Šiškovou na tel.: 739 592 951 nebo e-mail: ivana.siskova@adra.cz

Budeme rádi za vaše zapojení do projektu, který dělá radost osamělým lidem. Obdarováním potěšíte nejen druhou osobu, ale také sami sebe.

A nezapomeňte, každý dárek se počítá.