Letní prázdniny jsou již v plném proudu, ale my v Dobrovolnickém centru ADRA nezahálíme a jedem na plné obrátky. Letní měsíce se nesou v duchu dohánění restů, nových nápadů a inovacích a v neposlední řadě také plánování na rok 2023.

Na úterý 23. srpna pro vás a vaše děti připravujeme zábavné odpoledne plné her s názvem Den s ADROU – Letem světem ADRA dětem. Jedná se o tradiční akci, kdy se děti prostřednictvím stanovišť a her dozvídají zábavnou formou o projektech ADRA nejen u nás v Česku, ale také po celém světě. Akce se uskuteční ve Faunaparku ve Frýdku-Místku od 13. do 17. hodiny. Neváhejte a rezervujte si tento termín v kalendáři a přijďte si společně se svými dětmi užít pěkné odpoledne. Po skončení herním aktivit bude připraven oheň, na kterém si můžete opéct něco dobrého. Těšíme se na vás.

Intenzivně se věnujeme také přípravám dalších akcí jaké je ADRAběh 2022 s heslem Běžím proti samotě. Putovní výstava k 30. výročí založení ADRA Česká republika proběhne od 3. října do 31. října 2022 nebo Poděkování dobrovolníkům a oslavám ADRA 30 let, které se uskuteční v prosinci.

Zkrátka nepřicházejí ani naše dlouhodobé dobrovolnické programy, do kterých docházejí dobrovolníci ADRA v průběhu celého roku. Programy běží na plné obrátky a probíhají akce jako mobilní kavárna nebo grilování.

A jaké je vaše léto?