Vánoce jsou za dveřmi a ve Frýdku-Místku, jako každý rok, probíhá oblíbené Adventní městečko. Pokud jste se ještě nezúčastnili žádného z programu, nezoufejte, ještě vás toho hodně čeká!

Akce probíhá na místeckém náměstí Svobody až do 23. 12. a je přichystán velmi bohatý program. Součástí jsou samozřejmě stánky s vánočním zbožím i občerstvením.

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek v jednom takovém stánku bude a můžete jej navštívit v pátek 7.12, a v neděli 9. 12. od 10:00 do 18:00 hodin. Ve stánku najdete vánoční dekorace, ozdoby na stromeček, balíčky pro děti nebo velmi oblíbená štěstíčka.

Celé nakupování a hodování vám zpříjemní vánoční koledy nebo vystoupení moha umělců na pódiu. Střídat se budou divadelníci, tanečníci a hudebníci. Celým náměstím dominuje nádherný vánoční strom. U blízkého kostela najdete zcela nový ručně vyřezávaný betlém. U křížového podchodu se můžete podívat na živá zvířátka, která ocení hlavně děti, dále slaměného koně, rodinku dřevěných sněhuláků a další atrakce.

Každý den je provázen doprovodným programem na pódiu, tak neváhejte a přijďte načerpat vánoční atmosféru.

 

Za Dobrovolnické centrum ADRA

Bc. Gabriela Slívová

koordinátor dobrovolníků