Také letos společně běžíme pro dobrou věc. Jubilejní 10. ročník ADRAběhu má podtitul Běžím pro radost. Naběhané popřípadě nachozené kilometry budeme společně sbírat na podporu dobrovolnictví v Česku.

ADRAběh probíhá od 18. května do 1. června po celém Česku. Zúčastnit se může každý v rámci jednotlivců, party kamarádů, rodin nebo kolegů v práci. Registrovat se můžete od 18. dubna na webových stránkách myteporazime.cz.

Ve Frýdku-Místku se uskuteční organizovaný výběh ve středu 24. května od 16 hodin. Výběh bude slavnostně odstartován v 16:30 ve Faunaparku. Můžete běžet, nebo se jít projít na 4,8 km okruhu kolem řeky Ostravice směrem k Válcovskému jezu. Součástí výběhu bude také doprovodný program, v rámci kterého bude zajištěn oheň na opečení špekáčku nebo jiné dobroty (kterou si připravíte) dále pak pojízdný stánek s kávou nebo malování na obličej pro ty nejmenší.

Druhý organizovaný výběh se bude konat ve čtvrtek 25. května v Podzámecké zahradě v Kroměříži od 16 hodin. Start bude v blízkosti Chrámku přátelství – vchod od Tržnice. Společně s námi můžete běžet trasu dlouhou 5 km, popřípadě se jít projít na trasu dlouhou 1 km.

Nezapomeňte, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit. V ADRAběhu totiž odedávna platí, že více než rychlost a počet zdolaných kilometrů je důležitý počet lidí, kterým společně můžeme pomoci.

Zúčastnit se nemusíte pouze v rámci organizovaného výběhu, ale také virtuálně, kdykoli a kdekoli, v termínu od 18. května do 1. června.

Já běžím.. a co ty? Přidej se k nám a přijď si užít pěkné odpoledne a podpořit dobrou věc.