Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek ve spolupráci s Klubem Pathfinder pořádá letní tábor pro děti. Kdo je hrdina? Poznejte to s námi v týdnu plném her, legrace a nových přátelství na našem letním táboře ADRA.

Tábor je určen pro kluky i holky od 8 do 12 let a proběhne v příjemné rekreační obci v těšínské části českého Slezska na Morávce. Tábor se uskuteční od neděle 14.7. do pátku 19.7. Pro děti je zajištěno ubytování v hotelu Partyzán.

Účastníci budou v jednom kole nových zážitků. Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, spoustu soutěží, výletů, her, koupání a dalších nezapomenutelných zážitků. Zábavné hry budou zaměřeny na spolupráci, vzájemnou pomoc a mezilidské vztahy. Hlavním tématem bude hrdinství.

Cena tábora činí 1300 Kč. V ceně je zahrnuto kvalitní ubytování, bohatá a pestrá strava 4x denně, celodenní pitný režim, profesionální zdravotní péče, pořízení materiálu i náklady související se zajištěním programu.

Chcete i vy přihlásit své dítě na tábor plný překvapení a nezapomenutelných zážitků? Neváhejte, vyplňte přihlášku (ke stažení ZDE) a zašlete ji na adresu Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek, Radniční 1242, 738 01 Frýdek-Místek.

Máte další otázky? Volejte na telefonní číslo 739 320 717 nebo napište na email dobrovolnik@adra.cz.

Za kolektiv ADRA Frýdek-Místek

Bc. Gabriela Slívová, projektový pracovník a koordinátor dobrovolníků