Já mám na starosti přípravu pro výtvarný kroužek mladších dětí a jsem dobrovolník i ve výtvarném kroužku pro starší děti. V kroužcích si děti mohou vyrobit výrobek, vymalovat omalovánku. Konečně už máme dovoleno i zpívat :-). Naše děti jsou velmi muzikální a malá muzikoterapie s kytarou je prostě baví.  Nejdůležitější je, že mohou trávit čas se svými kamarády. Nedávno jsme dokonce hledali poklad. Děti plnily úkoly, které vedly k jeho nalezení. Pustily se do plnění s velkým úsilím a poklad se nám podařilo najít.

Je tu konec školního roku, ale my se ještě neloučíme. Už je v plném proudu příprava na příměstský tábor, na který se všichni těšíme. Jen doufáme, že nám počasí bude přát a všichni společně prožijeme krásné dny plné zábavy.

Děkujeme Statutárnímu městu Frýdek-Místek, které tento dobrovolnický program od jeho počátku podporuje, za významnou finanční podporu!

Na závěr velké poděkování našim dobrovolníkům, bez kterých by kroužky nemohly fungovat. Všem za sebe a celou ADRU moc děkujeme. Jste prostě skvělí.

Za kolektiv ADRA

Jiřina Martináková

koordinátor dobrovolníků