Prázdniny utekly jako voda a už za 10 dnů budou děti znovu sedět ve školních lavicích. 

Možná máte otázku – a nezavřou zase školu??? Já, abych pravdu řekla, tohle nevím, ale co vím je, že se bude psát další školní rok 2020/2021. 

Je to zvláštní doba a my nevíme co bude a jak to bude, ale určitě mi dáte za pravdu, že dětí se učit musí, protože budoucnost je založená na vzdělání, a tak je potřeba se učení řádně a poctivě věnovat.

Podívejte se na pozvánku na naši akci Pomáháme srdcem, už na tento pátek 28.8. na Dvořákové nábřeží. 

Tam začnou nábory dobrovolníků a nábory dětí na doučování pro nový školní rok 2020/21. Nábory budou pokračovat i v dalším týdnu (od 1.9. do 4.9.) v Dobrovolnickém centru ADRA (čas bude upřesněn později na našich webových a FB stránkách). 

Vstup na tuto akci se neplatí, ale bude tam stánek s občerstvením, kde si budete moct koupit nějaké dobroty a pití. 

Vaše děti si to s námi určitě užijí, protože tam bude spoustu zábavy, jako například trampolína a opičí dráha. Bude tam i překvapení, které bude živé a pro všechny určitě zajímavé.

A nakonec přicházíme s pomocí: na naší akci Pomáháme srdcem si budete moci zakoupit i oblečení a základní vybavení do školy, za dobrovolný doporučený příspěvek. A pro radost si zase můžete zakoupit něco hezkého z naší Tvořivé dílničky a také si prohlédnout pár fotek, jak se u nás výrobky tvořily.

Hlavně na tomto stanovišti si můžete přihlásit dítě do kroužku pro nový školní rok.

Počet dětí na kroužek je omezený.

Těšíme se na Vás ???? už brzo…!!!