Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Příbram

Dobrovolnictví u dětí

ADRA dobrovolnice pomáhá dětem

Pomoc s učením a přípravou do školy, ale i hraní, povídání, malování či tvoření. Takto tráví čas naši dobrovolníci a dobrovolnice, kteří se věnují dětem. Děti mají ve svém životě ojedinělou příležitost „mít někoho jen pro sebe“, mít kamaráda, který za nimi pravidelně dochází a společně tráví volný čas.

Kamarád hledá kamaráda

Projekt „Kamarád hledá kamaráda“ pomáhá dětem zvládat školní povinnosti a motivuje je k tomu, aby pokračovaly ve vzdělávání i po ukončení školní docházky. Pořádáme společná setkání pro všechny zúčastněné strany: rodiče, děti i dobrovolníky a dobrovolnice.

Anna Simaková

Vedoucí dobrovolnického centra a koordinátorka dobrovolnictví
+420 608 433 252
anna.simakova@adra.cz

Tvořivá dílnička

  • Chcete u svého dítěte rozvíjet jemnou motoriku rukou, fantazii nebo je naučit smyslu pro design?
  • Chcete, aby vaše dítě smysluplně trávilo čas?
  • Baví vaše dítě výtvarná výchova a tvoření?

Přihlaste své dítě do naší tvořivé dílničky na níže uvedeném kontaktu. Zápisné ve formě dobrovolného příspěvku na pololetí činí minimálně 550,- Kč. Tvořivá dílnička se uskuteční jednou za 14 dní v rozsahu 1,5 hodiny. Kapacita kroužku je omezena. Vedoucí kroužku je dobrovolníkem Dobrovolnického centra ADRA Příbram, který pracuje bez nároku na odměnu.

Marie Tesařová

Tvořivá dílnička
+420 775 494 473
tesarova.adra@gmail.com

Chcete se zapojit do dobrovolnictví?

I pouhá hodina vašeho času týdně může přinést radost do života těm, kdo ji nejvíce potřebují. Přidejte se k nám a věnujte se dobrovolnictví v Příbrami a okolí!

Zavřít