V našem Dobrovolnickém Centru jsme po skypu probrali průběh naší pomoci při koranovirové pandemii.

Chceme tímto poděkovat všem, kteří se do pomoci seniorům a dalším potřebujícím naši pomoc, s námi pomáhali a tím zasluhují velkou poklonu a doufáme že naše dobročinná činost se bude dál rozvíjet dobrým směrem a naše základna si udrží pracovité a spolehlivé lidi, které jsme během doby opatření proti covidu-19 poznali a snad i získali.

Velký dík si zaslouží naše velmi šikovná, teď už bohužel bývalá koordinátorka Natálie Likavcová, která se zasloužila o správný chod našeho DC, tím že obětovala spoustu svého volného času svojí přítomností a pracovitostí v centru dění naší dobrovolné činosti ve všech ohledech.

Bohužel při naší videokonferenci nebyl čas na jmenování tak si vysloužili dík ještě další přítomní, jako Tereza Tejkalová, která přebrala po Natálii post Koordinátorky a uchopila ho jako by to dokázal málo kdo. Navíc nakupuje a dováží seniorům potraviny a další potřebné věci.

Dále Josef Nezník, který se chopil našich sociálních sítí, ale i dalších důležitých činností spojených s prácí na počítači a viditelnosti na internetu pro případné dárce.

Marie je další dobrý člověk, který v každé tmě najde světlo a nejvíce se zasloužila při telefonátech se seniory, ale i při doučování dětí ze sociálně slabších rodin.

Videokonference se zůčastnila taky naše pomocnice Milada , která se stará o Administrativní části věci a je vždy připravena nám pomoct i přes její zdravotní potíže.

Základní stavební kámen našeho Dobrovolnického centra je ale Anna Simáková. Její ochota pomáhat a srdce které vkládá každou minutu do pomoci je obdivuhodné a zaslouží si hlubokou poklonu. Její práce nás všchny spojuje a vzniká silnější organizace, která tímto tempem bude moct dosáhnout dál a pomoct tam kde je třeba.

Nátálie a Josef si vysloužili košili a roušku s logem ADRY a motivaci do další dobrovolné činnosti.