Běžím pro radost! Jubilejní 10. ADRAběh proběhne mezi 18. květnem a 1. červnem 2023 odkudkoli, ale stejně jako vloni vás zveme ke společnému výběhu i u nás v Příbrami!

KDY?

v pátek 26. dubna od 15:00

KDE?

na Dvořákově nábřeží na Oboře

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT?

Společně s námi „naživo“ v pátek 26.5 na Oboře! Ale po loňských pozitivních ohlasech budete mít díky našemu partnerovi Rozběháme Česko opět možnost i sčítat naběhané či nachozené kilometry a poměřit tak síly s ostatními účastníky v rámci celorepublikové výzvy od 18. 5. do 1. 6. Více informací najdete na webu adrabeh.cz!

KOMU LETOS POMŮŽEME?

Výtěžek ADRAběhu 2023 poputuje na podporu činnosti dobrovolnických center ADRA. Naše centra propojují lidi ochotné pomáhat s těmi, kdo pomoc potřebují. Tisíce dobrovolnic a dobrovolníků přináší radost a blízkost do životů osamělých seniorů, pacientů v nemocnicích, hendikepovaných lidí či znevýhodněných dětí. A právě na děti se letos zaměříme především.

Dětem v dětských domovech, malým pacientům v nemocnicích, ukrajinským dětem, dětem ze sociálně slabších rodin i hendikepovaným a jinak znevýhodněným dětem, těm a mnoha dalším dobrovolníci a dobrovolnice ADRA věnují svůj čas a péči, aby jejich cesta životem byla radostnější. Společně si hrají, povídají, sportují či tvoří. Pro děti v dětských domovech jde o jedinečnou příležitost mít někoho jen pro sebe, mít dospělého kamaráda, který za nimi pravidelně dochází, zajímá se o ně a tráví s nimi čas. Pro děti v nemocnicích jsou dobrovolníci a dobrovolnice vítanou oporou a povzbuzením, pro ukrajinské děti zase průvodci novou zemí.