Ukrajinský klub v Liberci zahajuje nové aktivity a kurzy nejen pro své spoluobčany. Vítáni jsou všichni!  Podle vedoucí klubu Nadii z organizace ADRA, by bylo ideální, kdyby se aktivit účastnili i Češi, aby Ukrajinci mohli procvičovat češtinu a třeba navázat i nová přátelství. Nadia zdůrazňuje, že by bylo skvělé, kdyby tato setkávání sloužila k promíchávání národností a kultur.

O jaké aktivity vlastně jde?

Meditace, arteterapie, jóga, deskové hry pro děti a mládež… vybere si každý. Kurzy jsou vedené talentovanými dobrovolnicemi z Ukrajiny Liliou Zhuravel, Evgenií Osovets a Zhannou Orlovou. Všechny mluví česky.

Všechny kurzy probíhají na naší adrese: ADRA, ŽELEZNÁ 253/20,  Liberec.
Velmi důležitá je registrace. Pokud máte zájem, neváhejte se ozvat na  telefonní číslo :  +420 603 738 124

  • V pondělí večer (19.00-20.00) k nám můžete zajít ulehčit své duši, hledat sebe sama, zklidnit se a zrelaxovat se pomocí meditací.
    Ve středu od 17.00 do 19.00 si v rámci jóga lekcí můžete přijít protáhnout tělo a zklidnit duši .
  • Ve čtvrtek od 16.30 do 20.00 si můžete přijít na vlastní kůži vyzkoušet, jak na vaši duši působí arteterapie, kdy je výtvarná tvorba využívaná jako prostředek k sebepoznání a cesty psychického posunu a rozvoje. Arteterapie pomáhá lidem odpočinout si, vystoupit z denní rutiny a obnovit vnitřní rovnováhu. Pro mnohé je to navíc příležitost realizovat dávný dětský sen – naučit se kreslit.
    Páteční podvečer je věnován dětem a mládeži. Ty si mohou přijít zahrát deskové hry.

Děkujeme společnosti Busch Výroba CZ za významnou podporu projektu.