Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Liberec

Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje

Chcete dobrovolničit, ale nevíte, kde začít? Přijďte se s námi poradit do Regionálního dobrovolnického centra. Představíme vám neziskové a dobročinné organizace v kraji, probereme s vámi vaše preference a doporučíme vám, kde můžete dobrovolnictvím pomáhat.

Hledáte dobrovolníky a dobrovolnice do své organizace? Ať už jste sociální, zdravotní, kulturní či ekologická organizace, skauti či dobrovolní hasiči, nebo jiná organizace, která pro svou činnost potřebuje pomoc dobrovolníků, propojíme vás s lidmi, kteří mají zájem pomáhat.

Chtěli byste založit dobrovolnický program, ale nemáte s tím zkušenosti? Potřebujete pomoc se školením dobrovolníků a dobrovolnic? Nebo poradit s legislativními úpravami dobrovolnictví, dotacemi, založením nové organizace či projektu? Obraťte se na nás, rádi vám potřebné informace předáme.

Propojujeme svět lidí, kteří chtějí pomáhat, se světem těch, kdo pomoc potřebují. Šíříme osvětu o dobrovolnictví v kraji a informuje o aktuálních dotačních příležitostech či legislativních úpravách, týkajících se dobrovolnictví. Provozovatelem Regionálního dobrovolnického centra je humanitární organizace ADRA, o.p.s..

přijďte nás navštívit

Regionální dobrovolnické centrum

Železná 253/20
46001 Liberec 1
webové stránky

mapka pro lepší orientaci

Otevírací doba
STŘEDA: 9:00 – 17:00

po předchozí telefonické dohodě kdykoli

Kontakty

Michal Čančík

Vedoucí projektu Regionálního dobrovolnického centra Libereckého kraje
+420 604 663 799
michal.cancik@adra.cz

Lucie Nováková

Koordinátorka dobrovolníků a asistentka pro komunikaci a PR
+420 736 411 807
lucie.novakova@adra.cz