Srdečně zveme všechny mladé duchem i tělem na květnový Majáles do prostor letního kina v srdci Českého ráje Turnově v úterý 21. května 2019 od 16 hodin. Tato tradiční akce je v režii Parlamentu mládeže města Turnova a celá se ponese v duchu retro a vzpomínek na dobu normalizace.

DC ADRA  přispěje nemalou troškou do mlýna. Profesionální fotograf z řad našich dobrovolníků se ujme retro fotokoutku, kde se budete moci nechat zvěčnit v oblečení, o kterém jste si mysleli, že už nikdy nespatří světlo světa J

Dále se můžete těšit na charitativní módní přehlídku v duchu 90.let minulého století, které se statečně ujmou naše krásné dobrovolnice. Vystavované kousky si budete moci na místě i rovnou zakoupit. V areálu „letňáku“ najdete i ADRA infostánek, kde se zejména mladí lidé seznámí s činností Adry, dozví se, jak mohou být užiteční ve svém okolí, stejně tak i zájemci o dobrovolnictví v domácnostech u seniorů mohu „poptat“ zprostředkování dobrovolníka pro babičku či dědečka, o kterého se doma starají anebo sami docházet k potřebným jako společník u lůžka na zahnání samoty a pro rozveselení.

Komu není lhostejný ekologický aspekt, toho jistě potěší skutečnost, že přidanou hodnotou celé akce je následování celosvětového trendu „zero waste“ – zapojení do kampaňe Bez obalu, bez odpadu! Takže si nezapomeňte do batůžku přibalit vlastní nádobíčko.

(celý plakát lze stáhnout v sekci „Ke stažení“ – formát PDF)