38 dní do Štědrého dne! Řadíte se mezi ty, kteří už se nemohou dočkat, či se vám právě orosilo čelo? Pokud patříte k první skupině přicházíme s nápadem, jak si Vánoce ještě více zpestřit, a pokud k té druhé, tak vám rádi vánoční shon ulehčíme. Jak? Díky našemu charitativnímu e-shopu ADRA Dárek, který vám i letos usnadní výběr pozorností pro vaše milované, abyste si co nejdříve mohli užívat pravou vánoční pohodu obohacenou o dobrý pocit z pomoci.

Chtěli jsme tímto dárkem podpořit dobrou věc a spolu s dětmi si uvědomit, jak se máme dobře a jak málo z našeho přebytku může být pro někoho hodně.   –  dárce

Svátky splněných přání

My z organizace ADRA si letos k Vánocům opět z celého srdce přejeme, aby se každému bez rozdílu splnilo to, po čem touží. V mnohých případech to jsou naprosto obyčejné věci, které nám připadají samozřejmé: potraviny, přístup k pitné vodě nebo třeba toaleta.

Proto přinášíme řešení, v podobě našeho ADRA Dárku, jehož materiální část poputuje k potřebným lidem, dárcovský certifikát k vašim blízkým a radost z dobrého skutku do vašich srdcí. Účinek zaručen, ať už pořídíte semena a nástroje pro založení zahrádky pro maminku samoživitelku v Africe, školní tabuli či pomůcky dětem na Blízkém východě, kde školy zničila válka.

Smysluplný dárek, opravdové příběhy

ADRA Dárek pomáhá lidem jako je Ramah.

Ramah žila se svým manželem a malou dcerkou ve vesnici poblíž syrského města Homs, ze které je hrůzy války vyhnaly do sousedního Libanonu. Když manžel Ramah zemřel v důsledku nedostatku zdravotnické péče, zůstala žít sama s nemocnou dcerou v drastických podmínkách uprchlického tábora v Taraye. Jejich příběh je jen kapkou v moři milionů tragických osudů lidí, kteří stejně jako Ramah přišli o své domovy kvůli válce. ADRA již několik let působí v Libanonu, kde zajišťuje, aby i ti nejzranitelnější měli přístup alespoň k základním životním potřebám.

ADRA nám vrátila důstojnost a soukromí. Díky projektu máme čistou vodu na pití, můžeme se umýt a chodit na záchod jako lidé.  —  Ramah.

Je to tak snadné

Jak ADRA Dárek funguje? Na našem charitativním eshopu si vyberete jeden z 19 dárků z oblasti obživy, vzdělání, zdraví nebo humanitární pomoci, v košíku si zvolíte, zda chcete certifikát obdržet poštou v dárkovém balení nebo elektronicky na email, a je to! Takže, ať už jste vánoční plánovači, kteří všechny dárky řeší s předstihem, dbají na úhledné zabalení a v prosinci jen nasávají vánoční atmosféru, nebo naopak odkládači, kteří dárky začnou pořizovat výhradně 23. prosince a trnou, aby fungovala tiskárna pro vytištění dárkového poukazu, na webu www.ADRAdarek.cz naleznete ideální řešení.

Dárek od srdce

Jak tištěné, tak elektronické dárcovské certifikáty navíc nabízí prostor pro osobní věnování, kterým můžete vyjádřit, proč jste se někomu rozhodli ADRA Dárek věnovat a k čemu je užitečný.

Pokud byste potřebovali v tomto ohledu trochu inspirace a jste pro každou legraci, nabízíme hned několik vzorových věnování navržených pro konkrétní rodinné příslušníky (maminku, tatínka, sourozence, babičku, dědu i děti), která si můžete poupravit, aby seděla přesně na toho, kdo dárek dostane.

Spojení světa pomoci a zábavy

Některé z našich ADRA Dárků přináší nejen hřejivý pocit z pomoci, ale i originální zdroj zábavy pro celou rodinu. Díky mobilní aplikaci ADRA Dárek, dostupné jak na App StoreGoogle Play, si můžete některé předměty zobrazit v prostoru, třeba přímo u vás v obýváku.
Jak na to? Pořiďte si dárek označený Rozšířená realita, v aplikaci naskenujte QR kód na certifikátu a voilà! Už se vám vedle televize staví dům a na stole mečí koza. S předměty si můžete udělat zábavné fotografie a sdílet je se svými přáteli. Když je navíc budete sdílet na sociálních sítích s označením #davamADRAdarek, můžete se zapojit do soutěže o zajímavé ceny! Soutěž potrvá až do 15. ledna, takže máte spoustu času na pořízení té nejoriginálnější výherní fotky.

Darujte dvojitou radost!