“Byl pozdní večer první máj, večerní máj byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj…”

Již zítra budete mít opět po roce příležitost políbit svého milého či svou milou pod rozkvetlou třešní, aby jak praví tradice, do roka neuschl(a). Nevím, jak je tomu u Vás, ale u nás v pražské centrále Adry třešeň na dvoře už odkvetla … Neztrácejte ale hlavu! Jednak byste si nemohli dát pověstný prvomájový polibek a druhak za Vámi přicházíme se skvělou májovou nabídkou.

Pojďte si společně se svou drahou polovičkou užít celý láskyplný máj. Zajděte si na jarní vycházku, připomeňte si důvody, proč toho druhého obdivujete .. a ukažte, že Vaše vzájemná láska proměňuje svět v lepší místo. Darujte svému partnerovi či partnerce originální dárcovský certifikát v podobě přání s májovým zamilovaným designem. Vepište své osobní přání a udělejte dvojitou radost, s Adrou někomu v nouzi a svému drahému krásným přáním. A kde s námi letos můžete i v máji pomáhat? Třeba v Keni, kam zakoupíte antibiotika, které zachraňují lidské životy těch nejchudších pacientů v nemocnici Itibo. Nebo v Bangladéši, kde můžete malým školákům zajistit teplé obědy či přímo v Čechách tím, že umožníte proškolit dobrovolníky, kteří pak desítky hodin rozdávají radost svou přítomností u dětí v dětských domovech nebo u seniorů. Možností je spousta.

Dárcovský certifikát, který je ve formátu přání, Vám můžeme zaslat buďto poštou a nebo elektronicky. V elektronické variantě je možné přidat Vaši společnou fotku, kterou nám předem zašlete na e-mail.

Oslavujte nejen prvního, ale po dobu celého máje a ukažte světu, že je to láska, která proměňuje a Vaše pomoc s Adrou je toho skvělým příkladem.