Až do 20. prosince můžete nosit na naše Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava sladké i slané dobroty pro naše těžce zkoušené zdravotníky, a to vždy v pondělí a čtvrtek od 7.00 do 16.00 hod. nebo jindy po telefonické domluvě (607 047 332).

Máme velkou radost z toho, že do pečení se zapojují nejenom jednotlivci, ale i celé organizace. V pondělí k nám zavítala asistentka pedagoga z MŠ a ZŠ speciální a praktické  školy Diakonie ČCE v Hlučíně. Žáci 1. C napekli pro zdravotníky perníčky, koláče i bábovku. Zároveň přidali i vzkaz pro zdravotníky:

Děkujeme všem zdravotníkům. Moc si vaší práce vážíme a doufáme, že vám tímto zpříjemníme den a pochutnáte si na dobrotách, které jsme společnými silami upekli.“

S láskou a s myšlenkou na zdravotníky pekly také dobrovolnice z farnosti ze Staré Vsi nad Ondřejnicí. Jejich dobroty provoněly celé naše dobrovolnické centrum. Dlouho se však u nás nezdržely, protože ještě týž den jsme je rozvezli na kovidová oddělení všech ostravských nemocnic:

Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice
Fakultní nemocnice Ostrava
Městská Nemocnice Ostrava Fifejdy

Neváhejte a zapojte se i Vy nebo se domluvte se spolužáky ve škole,  s kolegy v práci či zajděte ke starým rodičům a upečte něco dobrého společně s nimi. Zdravotníci v nemocnicích v Ostravě to určitě ocení.