Hledáme další dobrovolníky, kteří by věnovali třeba jen hodinu týdně někomu, kdo by uvítal společníka. Jsou to například pacienti v nemocnicích či senioři v Domovech seniorů nebo ve svých domácnostech. Dobrovolníky uvítají také dospělí či děti s postižením v denních stacionářích, v domovech či při různých aktivitách. Tito lidé by byli velmi rádi, kdyby měli aspoň jedenkrát týdně společníka, se kterým jim den rychleji uteče, stačí jen hodina týdně a můžete přinést mnoho radosti!

Chcete-li smysluplně strávit volný čas a cítit se užitečným, přidejte se k dobrovolníkům ADRY! Taktéž přijmeme dobrovolníky do našich dvou Charitativních obchůdků v Havířově, kde si občané mohou nakoupit kvalitní oblečení, ale i knihy, domácí potřeby, hry a jiné věci do domácnosti za výborné ceny. Dobrovolníci jsou i zde velice potřební, třídí oblečení, ukládají je do regálů, pomáhají zákazníkům při nákupu apod.

Všichni zájemci o dobrovolnictví jsou srdečně zváni na úvodní vzdělávání, které se bude konat v úterý 12. dubna od 16hodin v Dobrovolnickém centru ADRA Havířov na ul. Dlouhá tř. 59a/1043, v prostorech Charitativního obchůdku (vedle bývalé Jitřenky). Zájemci, prosím, hlaste se u paní Mgr. Hany Čadové: hana.cadova@adra.cz, 732 509 400. Činnost dobrovolníků je výborná zkušenost, která Vám rozšíří obzory a přinese spoustu zajímavých zážitků, často i nová přátelství!