Jsme rádi, že část našeho adráckého týmu mohla strávit páteční den na náměstí v Karviné, kde se konal veletrh sociálních služeb. Byl to krásný den, plný sluníčka a též osvěžujícího deštíku, který nám však vůbec nevadil. Užívali jsme si hezky tento pěkný den a byli jsme rádi, že se u našeho stánku zastavovala spousta milých lidí.

Měli jsme možnost seznámit občany s aktivitami, které na území města Karviná realizujeme. Zjistili jsme, že v povědomí karvinských občanů jsou především Charitativní obchůdky ADRA, za což jsme velmi rádi. Těšilo nás, že jsme mohli představit dobrovolnické programy ve městě Karviná a nabídnout občanům různé možnosti dobrovolnictví. V našem stánku nám v tom vydatně pomáhala paní Kristina Unucková, která je dobrovolnicí v nemocnici s poliklinikou v Karviné – Ráj.

Těší nás, že jsme se mohli tohoto veletrhu zúčastnit. Bylo příjemné poznat i jiné organizace a taktéž se pozdravit se zástupci zařízení, se kterými spolupracujeme a kde působí dobrovolníci ADRY. Můžeme upřímně říct, že již nyní se těšíme na příští akci pořádanou městem Karviná.