Je to již tradice, že každoročně před vánocemi spolupráce s hypermarkety TESCO vrcholí a prostřednictvím „Stromu splněných přání“ můžeme přinést radost seniorům, lidem s postižením či pacientům. Letos zaměstnanci a zákazníci z karvinského Tesca těšili seniory v domácnostech a pacienty na LDN. 

Lidé darovali několik desítek dárků, většinou se jednalo o kosmetické balíčky, ale také např. konvice na čaj, tranzistorové radio či pánev. Paní seniorka se nad tímto kuchyňským náčiním pousmála a řekla: „Hned ji vyzkouším, jestli dobře smaží…“ Byla to veliká radost, když koordinátorka Žaneta Urbańská mohla osobně předávat originální dárky klientům v domácnostech, ten pocit je prostě nenahraditelný. Věříme, že velikou radost jsme udělali i pacientům a zaměstnancům na LDN v Nemocnici s poliklinikou v Karviné – Ráji, kde milé pozornosti přebírala vrchní sestra LDN paní Jiřinka Gřibková.

Milé TESCO, děkujeme mnohokráte, díky vám jsme mohli vykouzlit úsměv na mnoha tvářích, je to nádherný pocit obdarovávat druhé a být jim na blízku…