Výstava fotografií anglického fotografa Daniela Kašpara s názvem PROPOJENI zachycuje propojení srdcí dobrovolníků a jejich klientů. Do 20. 1. 2020 byla k vidění v prostorách galerie Těšínského divadla a poté se přesunula do obchodní pasáže hypermarketu Tesco Český Těšín.

Fotografie jsou umístěny jak při vstupu do hypermarketu, tak i v nájemním prostoru, kde si mohou zákazníci fotografie prohlédnout na jednom místě. Lidé tak procházejí kolem nádherných fotografií, přihlížejí těmto životním příběhům a zamýšlejí se… Tato výstava je nejen obrazem pomoci dobrovolníků, ale také inspirací pro osoby, které o dobrovolnictví uvažují, což se potvrdilo na školení nových dobrovolníků, které proběhlo koncem ledna.

V březnu poputuje tato unikátní výstava do Kulturního domu v Orlové a v dubnu nás čeká instalace v Kulturním domě Karviná. Věříme, že všude tam budou lidé obdivovat tyto úžasné fotografie, nasávat tu atmosféru okamžiku a snad je přivedou na myšlenku dobrovolnictví, vždyť je to tak snadné být někomu nablízku, podat mu pomocnou ruku, zahřát jeho srdce a říct mu, že není na světě sám…