Dobrovolníci jsou pro nás stále výjimeční lidé, každý je však jiný, originální… Společné je to, že mají rádi lidi a chtějí pomáhat. Někteří jsou méně nápadní a někteří jsou naopak vidět více – stejně tak, jako naše dobrovolnice Bohdana Pufferová, která se loni stala Ženou regionu. Pro ni stoprocentně platí heslo: „Když můžu, pomůžu.“ Sama vidí v dobrovolnictví veliký smysl, a tak se rozhodla uspořádat besedu o šíření dobra, aby podpořila dobrovolnictví s Adrou.

Nádherné prostory a úžasné zázemí pro tuto besedu poskytla Městská knihovna v Havířově – Podlesí na ul. Šrámkova. Mockrát děkujeme paní Kaplanové za skvělou spolupráci, také panu Štefanu Šamalovi, který profesionálně nafotil tuto báječnou akci.

Bohdanka si pozvala pár zajímavých hostů – dobrovolníků a také svého kamaráda Marka Kirschnera ze Santé. Odpolednem provázela koordinátorka Jana Žoričová a díky jedinečným hostům se podařilo vytvořit odlehčenou a přátelskou atmosféru. Bylo to krásné sdílení, předávání zkušeností z dobrovolnické činnosti a my jsme rádi, že myšlenka o dobrovolnictví letí světem dál a že snad přijdou další dobrá srdce, která potěší druhé, osamocené lidi.