Léto přináší mnohým lidem dny klidu, odpočinku, trávení slunečných dní v blízkosti rodiny či přátel, ale taktéž spoustu času k zamyšlení… Možná i vy patříte do okruhu lidí, kteří by rádi darovali část svého volného času druhým. Právě na vás čeká mnoho seniorů, klientů, pacientů či lidí s postižením, kteří uvítají dobrovolníky – společníky!

Někdy se stává, že k nám do Dobrovolnického centra ADRA Havířov přijdou lidé se slovy:  „Já bych chtěla(-a) pomáhat, ale nevím kde a jak…?“ Tak právě pro vás všechny, kteří se chcete o dobrovolnických programech v okrese Karviná dozvědět více, je tady úvodní vzdělávání. Toto vzdělávání se koná ve čtvrtek 18. srpna od 15:30 v prostorech Dobrovolnického centra ADRA Havířov na ul. Hlavní třída 2/4.

Jste srdečně vítáni všichni, kteří o dobrovolnictví přemýšlíte a nevíte, kde a jak se zapojit. Prosím, svou účast nahlaste anebo pro bližší informace kontaktujte koordinátorku Hanu Radvanovou, tel.: 732 353 035, e-mail: hana.radvanova@adra.cz. Těšíme se na vás!