Srdečně Vás zveme na křesťanský benefiční koncert, který se uskuteční v sobotu 5. prosince 2015 od 17 hodin ve sborovém domě Církve adventistů sedmého dne na ul. Krátká 2 v Českém Těšíně. Můžete se těšit na hudební zážitek v podání skupiny Kašlík family.

Jedná se o čtyři sourozence a jejich partnery, které spojuje nejen láska k hudbě, ale také k Bohu. Účast bude mezinárodní, protože se do Českého Těšína sjedou z Moravy, Slovenska a Rakouska. Vzhledem k tomu, že hudbu studovali profesionálně, zazní nejen klasické skladby, ale také duchovní písně za doprovodu dvou kytar, klavíru, houslí, violloncella a bonga. 

Dobrovolné vstupné bude určeno na projekt sociální pomoci na Těšínsku. Výtěžek z předcházejících osmi benefičních koncertů byl použit pro pomoc sociálně slabším rodinám. Jednalo se o pomoc konkrétním dětem, například při úhradě zájmových kroužků, letních táborů, školních pomůcek nebo oblečení.

Záštitu nad benefičním koncertem převzalo Město Český Těšín a ADRA o.p.s.. Přímý přenos koncertu bude možné sledovat on-line tady!