Pomoc od člověka ke člověku anebo také až ke zvířátkům? I to je v našem dobrovolnickém centru ADRA možné! ♥
V pondělí 19. července proběhla unikátní akce, která u nás ještě nemá obdoby. Propojil ? se svět nejen ADRA dobrovolníků ?‍♀️?‍♂️, klientů z Domova Jistoty v Bohumíně ?‍??‍?, ale také i pejsků z bohumínského útulku ?. Dobrovolníci s uživateli Domova Jistoty, lidmi s duševním onemocněním, společně navštívili útulkové pejsky a vytáhli je ven na procházku do přírody.
Akce se účastnilo celkem 7 Adráků, 5 klientů a 7 čtyřnohých kamarádů. A kdo komu vlastně pomáhal? No přece každý každému svým způsobem. ?
Pro opuštěné psí nalezence, kteří s nadějí čekají na svůj nový domov, je možnost vyjít ven z kotců velkým darem a potěšením. Na druhou stranu pro milovníky zvířat je přímo odměnou být nablízku těmto psům.
Děkujeme proto zaměstnancům Psí útulek Bohumín (okr. Karviná), za jejich důvěru a ochotu tuto aktivitu ve spolupráci s námi zorganizovat. Rovněž posíláme děkovný pozdrav všem, kdo se na této akci jakkoliv podílel. Bez vás by nevzniklo tak úžasné pomocné propojení. Zdravíme především ADRA dobrovolníky ?‍♀️?‍♂️, zaměstnance a uživatele Domova Jistoty v Bohumíně ?‍???‍??‍? a nesmíme zapomenout také na naše psí hafany ?.
Ten pocit, když můžete cítit, že jsme tady v životě jeden pro druhého, je k nezaplacení. ADRA vytváří vždy prostor pro to, abychom nezůstali nikdy sami. ?‍❤️‍??‍❤️‍?