Také v dobrovolnickém kalendáři zbývá už jen poslední list. Zase se ohlížíme zpátky a nemůžeme jinak než s velkou radostí a vděčností. V okrese Karviná se do služby v letošním roce zapojilo téměř 400 dobrovolníků ADRY, kteří věnovali „svým“ lidem tisíce hodin času, a ta hřejivá slova a úsměvy se nedají ani spočítat.

Našimi charitativními obchůdky „protekly“ tuny oblečení a jiných materiálních potřeb, které dobří lidé rádi darovali a potřební je zase s vděčností přijali. Tolik potřebnou pomoc jsme mohli poskytnout i na Ukrajině a také tam jsme mohli přinést radost mnohdy těžce zkoušeným lidem.

Pořád pro nás není samozřejmostí, když za námi do našich krásných prostor na Hlavní třídě v Havířově přijde nový člověk a řekne: „Já bych chtěl pomáhat“. A tak je pro nás v ADŘE velmi snadné vidět svět jako místo plné dobrých lidí.

Z celého srdce děkujeme našemu městu a všem našim sponzorům a dárcům, díky kterým můžeme pomáhat. Děkujeme všem našim dobrovolníkům i zaměstnancům.

Děkujeme ale také všem dobrým lidem, kteří třeba o ADŘE nic nevědí, a přesto pomáhají, protože se to prostě má. Každý kousek dobra, který přineseme do světa, přece stojí za to.

Děkujeme, že tady můžeme být s Vámi pro druhé i v roce 2017!  

Hana Čadová