A je to tady! 🙂 Ve středu 1.10. v 10hodin otevíráme již druhý Charitativní obchod v Havířově na Šumbarku pod náměstím, ul. SNP 8/808. Přijďte si nakoupit, všichni jste srdečně zváni!

Již dlouho se „šuškalo“ o potřebě dalšího Charitativního obchodu i pro část Šumbark a netrvalo dlouho a naše nesmírně energická Marcelka Holková vybudovala další obchůdek. Tento má o trochu větší rozměry než náš první obchůdek, a tak jednu jeho část využijeme pro prodej nábytku, postelí a objemnějších věcí. Věříme, že bude stejně oblíbený jako náš obchůdek u Jitřenky. Otevírací doba je shodná se všemi Charitativními obchody: v pracovní dny do 9h do 17h, v pátky pouze do 16h.

Budeme rádi, když nás navštívíte, něco pěkného, originálního a přitom levného si nakoupíte. Svým nákupem tak podporujete činnost naší humanitární organizace. Zároveň můžete pomoct i tím, že donesete vše, co již doma nepotřebujete – oblečení, obuv, ložní prádlo, závěsy, záclony, deky, domácí potřeby (skleničky, hrníčky, talíře, konvičky, ale i žehličky, radia, TV, psací stroje …), knihy, hračky, CD, zkrátka vše, co již nepoužíváte a ostatním lidem by to mohlo ještě dobře sloužit.

Těšíme se na vás, věříme, že se vám u nás bude líbit a náš Charitativní obchůdek se stane příjemným místem. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat! 🙂