Jsme rádi, že i letos jsme měli možnost zúčastnit se Veletrhu sociálních služeb v Havířově. Slunečný čtvrtek a chladnější páteční den jsme strávili i s našimi dobrovolníky ve velkém stanu, kde nám příjemnou společnost dělali zástupci mnoha jiných organizací. 

Náš stánek navštívilo mnoho havířovských občanů. Seznamovali jsme je s aktivitami Dobrovolnického centra ADRA na území města Havířova – nabídli jsme jim možnost stát se dobrovolníky, či navštívit naše Charitativní obchůdky nebo se účastnit vzpomínkového setkání pro pozůstalé. Program na náměstí byl oba dny velice pestrý. Nejvíce se nám líbilo vystoupení klientů Santé, kdy naši přátelé vždy dopoledne hráli pohádku O perníkové chaloupce a odpoledne se představili při hudebním vystoupení za doprovodu kytary paní Pufferové, dobrovolnice ADRA.

Věříme, že se s mnohými lidmi uvidíme na školení pro nové dobrovolníky, které se koná v úterý 3. října od 15:30 v Dobrovolnickém centru ADRA Havířov. Děkujeme městu Havířov za výbornou organizaci a spolupráci. Již nyní se těšíme na další! 🙂