Kdy jindy než teď?! Právě nyní máte jedinečnou možnost zapojit se do pomoci druhým. Pomáhat je krásné a stačí jen malinko – 1 hodina týdně a můžete někomu změnit život k lepšímu. Dobrovolník nemusí mít žádné speciální vzdělání, stačí mít rád lidi a věnovat kousek svého volného času někomu jinému.

Nejen Adráci vědí, že dobrovolnictví je oboustranně příjemná činnost, přináší pocit užitečnosti a prospěšnosti. Není to jen klišé, ale dobrovolníci skutečně mění svět! Pojďte také měnit životy jiných, pojďte vnést do jejich každodenní všednosti radost, potěšení či pohlazení. Odměnou vám bude nádherný pocit a úsměv na rtech těch, kteří se z různých důvodů cítí osamoceni.

Zveme všechny zájemce o dobrovolnictví u pacientů v nemocnici a u lidí s postižením na úvodní školení, kde se dozví více informací o dobrovolnické činnosti v Karviné. Toto školení se koná v úterý 27. března od 15:30 v budově ředitelství v Nemocnici s poliklinikou v Karviné – Ráji. Bližší informace poskytne koordinátorka dobrovolníků v Karviné paní Andrea Šenkýřová na tel. čísle: 736 673 382 či e-mailem: andrea.senkyrova@adra.cz. Těšíme se na vás 🙂