Dobrovolnice se jako zázrakem přeměnily v indiánky a coby kmen ADRA přišly navštívit děti z kmene Heřmánek v Karviné. To bylo pozdvižení, když děti na uvítanou zdravily s vážnou tváří a slovy: „Přijely jsme na kmenovou radu, milí indiánci Heřmánci.“ 🙂

Děti byly plné očekávání, co se bude dít. Nejprve si vyrobily vlastní čelenku, aby se také staly pravými indiány. Poté musely zvládnout několik úkolů – indiánské křížovky, omalovánky, lovení mořských živočichů, hádání předmětů poslepu aj. Děti byly nesmírně šikovné a úkoly plnily na 100%. Také jsme si zatančily tolik oblíbenou mašinku a na závěr nechyběl společný tanec na důkaz přátelství obou kmenů. Nakonec jsme dětem rozdaly malé dárky, které jim udělaly obrovskou radost.

Byly to krásné dvě hodiny strávené v báječné atmosféře plné smíchu, děti byly úžasné, do her se zapojovaly s velikým nadšením a neskrývaly radost. Skvěle jsme si to užily, pak jsme se ještě potěšily pohledem na jejich rozzářené oči při rozbalování dárkových balíčků a vyrazily jsme zpátky domů.

Přišly jsme – viděly jsme – spřátelily jsme – HOWGH!