Spolupráce s hypermarkety Tesco velmi dobře pokračuje. Ve všech je zavedena hezká tradice – jednou měsíčně se schází vedení s personálem ráno u snídaně. Čerstvé voňavé pečivo a káva slouží k navození dobré atmosféry. Zamýšlí se nad chodem hypermarketu, plánují inovaci a zlepšení práce. Rovněž i humanitární aktivity jsou jejich prioritou.

Měli jsme možnost seznámit zaměstnance karvinského a českotěšínského Tesca s dobrovolnickými aktivitami na území daných měst. Velké sociální cítění a empatie paní ředitelky havířovského Tesca Věry Haasové vedly k tomu, že si přála, abychom na ranním sezení 15.6. jako zástupci ukrajinského projektu DC ADRA Havířov předvedli prezentaci projektů a aktivit konaných na Zakarpatí.

Zaměstnanci ocenili pomoc, jaké se potřebným dostává. K pomoci se připojuje také i Tesco Havířov. Zboží, které je určeno na vyřazení, se nevyhazuje, ale slouží právě k ukrajinské pomoci. Vyváží se do potřebných lokalit. Jsou to převážně oděvy a do škol dětské deskové hry. Jsou-li oděvy mírně poškozené, v našich šicích dílničkách se opraví. Mockrát děkujeme 🙂 Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

 Marcela Holková, Karel Folwarczny